Novotní, díky svému finančnímu poradci a právnímu zastupování EUCS, získali odškodnění ve výši 15 436 047 Kč

Pan Novotný s manželkou byli na jedné ze svých motoristických vyjížděk čelně sraženi vozidlem, které v zatáčce vjelo do protisměru. Správný postup jejich finančního poradce, který okamžitě kontaktoval odborníky z EUCS, zajistil rodině Novotných odškodnění, za které si manželé mohli pořídit bezbariérové bydlení a finančně se zabezpečit.

Pan Novotný s manželkou byli vášniví motorkáři. Jako většina majitelů jednostopých strojů se snažili využít každého krásného počasí k romantické vyjížďce. Bohužel právě jedna taková jim ve vteřině změnila život, když se čelně střetli s automobilem, který si zkrátil cestu jízdou v protisměru.

Bylo velikým štěstím, že oba nehodu přežili. Měli vážná zranění a doslova bojovali o své životy. Tento boj Novotní vyhráli, avšak s doživotními následky. Paní Novotná utrpěla vážná zranění v podobě krvácení do mozku a poranění míchy. Pan Novotný měl mnohačetné zlomeniny končetin, zlomená žebra a krvácel do dutiny břišní.

Po dlouhé léčbě skončila paní Novotná ochrnutá od pasu dolů a její manžel přišel o levou nohu a levou ledvinu.

Díky finančnímu poradci, který Novotným pomáhal řešit nároky z životního pojištění, a který se s ostatními nároky obrátil na EUCS, získali Novotní od pojišťovny viníka 5 753 881 Kč za trvalé následky, 3 793 002 Kč za vytrpěnou bolest, 2 999 014 Kč za ošetřovné a náklady spojené s léčením. Z životních pojistek jim bylo vyplaceno nad rámec poskytnuté zálohy 2 890 150 Kč. Celkem tedy získali 15 436 047 Kč.

“Uvědomujeme si, že žádná finanční částka není adekvátní k tak zásadní životní změně, jakou utrpěli Novotní. Avšak jsme rádi, že jim minimálně touto cestou dokážeme pomoci získat finanční prostředky, které jim mohou ulehčit další život,“ – říká Mgr. Lukáš Kaplan, jednatel společnosti European Compensation Services s.r.o.

Společnost EUCS, se kterou spolupracuji pomáhá i mým klientům v těžkých chvílích, které mohou být podobné této.

DŮLEŽITÉ: Je potřeba se obrátit v takových situacích na poradce co nejrychleji, protože to může předejít zbytečným sporům a tahanicím s viníkem či pojišťovnou.

Pamatujte si, že za zeptání nikdy nic nedáte.

Dostanete-li se někdy do situace, kde jste objetí…

  • dopravní nehody a jde o totální škodu na vozidle, nebo je to se zraněním?
  • Máte spor se zaměstnavatelem, který vám nechce doplatit do plné mzdy při nemoci či úrazu z povolání?
  • Nastala škoda na vašem majetku od souseda či ze společných prostor?
  • Měli jste úraz a chce plnit z trvalých následků u vaší pojistky?
  • Máte-li nemoc a budete chtít plnění po vaší pojišťovně z rizika vážných onemocnění či invalidity?

Určitě si uložte mé číslo (+420 734 263 153) a volejte dřív, než bude pozdě!

„Za zeptání nikdy nic nedáte!“